Рвати, доки ще є можливість: Андрій Табалов вважає, що земельні питання слід розглядати щомісяця

Табалову, Шамардіну та Дризі запропонували «жерти землю», яку вони дерибанять

Про це інформує один з куплених Табаловим сайтів «З перших уст».

«Секретар міської ради зауважив, якщо земельні питання розглядатимуться щомісяця, то й ажіотаж навколо них спаде, а громадяни швидше отримуватимуть відповідь щодо дозволу на отримання земельної ділянки», – пишуть журналісти Табалова.

Однак, чомусь не йдеться в новині, що окрім того, що Табалов вже півміста собі «нарозглядав», в тому числі загріб до жадібних лап більше 8 гектарів землі заповідної зони Лісопаркової, секретар за вирішення кожного земельного питання отримує хабарі.

Не треба до ворожки ходити, щоб розуміти всю схему земельного дерибану Табаловим.

Земельну комісію очолює давній секретарський соратник Шамардін. Разом з Табаловим Шаман мріяв посісти крісло земельного зама після Грабенка. Та не судилося. Вічний лузер Шамардін вкотре пролетів як фанера над Парижем.

Секретар земельної комісії – близький до Табалова голова фракції «Нашого краю» в міськраді Кропивницького шахрай Вадим Дрига. Нещодавно журналісти-розслідувачі виявили, що Дрига кинув банки на 10 мільйонів доларів.

Одним з членів комісії є депутат Деркаченко, якого восени взяли на хабарі у 5500 доларів, якраз таки за вирішення земельного питання.

Ще одним голосом в земельній комісії є депутат від Опоблоку Анатолій Ларін, який за сумісництвом – основнй хабарозахисник міськради. Ларін є адвокатом Деркаченка та Сліпченка, якого Табалов поставив на посаду начальника ДАБІ, де він брав хабарі, щоб розплачуватись з секретарем за посаду.

Таким чином, у земельній комісії Табалов має більшість. У депутатському корпусі також. Проте така більшість дуже хитка, і може в будь-який момент розвалитись, як це часто буває в політиці. Тому й прагне секретар розглядати земельні питання якомога частіше, щоб урвати якомога більше, доки це ще можливо.

Очевидно таки по Фройду, але дану новину журналісти сайту «З перших уст» віднесли до рубрики «Економіка». Все вірно, адже для їх господаря Табалова це в першу чергу величезні грошові потоки і ніяк інакше.

Ну і трохи даних з декларації Табалова. І це тільки земля, яка знаходиться у його власності. А ще є інші члени родини, родичі і коханки, на яких оформлено безліч кропивницької землі, в тому числі й історичний центр міста.