Гаражі, земля під базаром, приватизація комунальної нерухомості: Шамардін під кінець каденції вирішив хапнути по-крупному

Гаражі, земля під базаром, приватизація комунальної нерухомості: Шамардін під кінець каденції вирішив хапнути по-крупному

Останні засідання сесії міської ради Кропивницького супроводжувалися жвавими суперечками між депутатами.

Питання в тому, що одні прагнуть розвитку міста, а інші – тільки й шукають, де ще можна вкрасти вільний клапоть землі чи комунального майна.

Нинішня табалівська більшість у складі «Нашого краю», «За життя», «Рідного міста» та ще декількох тушок якраз тільки й займаються дерибаном та розкраданням того, що належить громаді.

Особливо спритний у цьому питанні виявився голова земельної комісії Олександр Шамардін, більш відомий за кличкою Шаман.

Мало того, що він бере за вирішення земельних питань величезні хабарі, роздаючи землю кропивничан під МАФи, так ще й не соромиться виділяти ще більше землі собі самому.

Так, на сесію постійно виносяться особисті питання Шамана.

Одним з них, приміром, є дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (право власності на яку набувається на аукціоні) та дозвіл на розроблення експертної грошової оцінки земельної ділянки на перехресті вулиць Хабаровської та Кримської орієнтовною площею 0,0305 га для будівництва та обслуговування будівель торгівлі за рахунок земель житлової та громадської забудови, що перебувають у запасі. За даною адресою стоїть комплекс МАФів, що належать якраз таки голові земельної комісії Шамардіну. Примітно, що під час голосування на земельній комісії Шамардін не голосував за дане питання, заявивши про конфлікт інтересів.

Наразі земельна ділянка під МАФами є вільною та складає 100 м.кв. У проекті ж рішення планується її розширити до більш як 300 квадратів, які в подальшому переходять у власність Шамардіну.

 

Базар Шамардіна

За повідомленням сайту «Прожектор», підприємці підтвердили, що орендодавцем даних ларьків є депутат Шамардін.

Також цікава ситуація відбулась на останньому сесійному засіданні, коли в самісінькому центрі міста тещі Шамардіна Надії Олійник збирались виділили у спільну власність 200 квадратних метрів землі нібито під будівництво гаража. Перед голосуванням обоє Шамардіних заявили про конфлікт інтересів. Проект рішення виносився на голосування двічі, і двічі не набрав необхідної кількості голосів. Проте, досвід показує, що протягнути це питання дерибанщики таки зможуть.

Але, як відомо, жадібності немає меж, тому землі кропивничан Шамардіну вже мало. Тепер він кинув оком ще й на комунальну власніть. Ще будучи ригом, Шаман у себе на окрузі помпезно відкрив кабінет дільничного. Згодом кабінет перетворився на його громадську приймальню. І от, найбільший цинізм – на сесію міської ради винесено питання про приватизацію кабінету дільничного площею 33,8 метрів квадратних за адресою вулиця Хабаровська, 7. Заявником по даному питанню є сам Шамардін.

Таким чином, Шамардін краде у людей землю і майно такими масштабами, що здається, ніби він збирається або жити вічно, або забрати накрадене з собою в могилу.

Однак, ні першого, ні другого бути не може. А значить, буде час, коли за все доведеться розплатитися і віддати награбоване. З огляду на те, що Шамардіна і Табалова ніхто не поважає і не хоче бачити серед однопартійців (а їх політичні партії не зможуть набрати необхідної кількості голосів, щоб знову потрапити до міської ради) , час розплати настане дуже скоро, причому, одразу для обох.