Каденція земельних дерибанщиків: Табалов і Шамардін – головні вороги Кропивницького

Вчора у Кропивницькому розгорівся черговий земельний скандал: прямо у дворі багатоповерхівки на вулиці Попова, 9 корпус 2 почалося будівництво торгівельного центру.

Про земельний дерибан у Кропивницькому за останні два роки, здається, можна писати мемуари. Зухвало, у дворах будинків, на тротуарах, скрізь, де тільки є найменший вільний клаптик землі, його «рішаки» з міськради одразу перетворюють на залізні будки, пафосно називаючи це «розвитком бізнесу». Таким чином дерибанщики виправдовують перед суспільством розкрадання кропивницької землі, яка по праву належить громаді.

Основні дійові особи (читай: вороги міста) – секретар Андрій Табалов та голова земельної комісії Олександр Шамардін. Саме вони реалізовують схеми та протягують земельні питання через сесію за допомогою ручних депутатів більшості у міській раді. За всі земельні питання дійові особи отримують стопки зелених купюр. Їх ручних депутатів беруть на хабарах, однак Табалова з Шамардіним це не зупиняє.

Мало того, коли депутати вимагали звіту голови земельної комісії, Табалов на захист свого подільника цинічно заявив, що розгляд земельних питань за нинішньої каденції є найпрозорішим за усі часи.

Про те, що земельний дерибан в місті – справа рук Табалова і Шамардіна, знає чи не кожен мешканець міста, причому вже ніхто не боїться відверто про це говорити.

Мешканці Попова, які активно захищають свою прибудинкову територію, дивуються цинізму цих двох подільників, адже на даній ділянці проходять комунікації водогону, каналізація, газ, лінії електропередач. Незважаючи на це, всі необхідні питання Табалов з Шамардіним протягнули через сесію, і забудовник отримав всі дозволи.

 

Таким чином, за останні десять років нинішня каденція є найкорумпованішою та найжадібнішою. Це справжні вороги міста та його мешканців, які дбають не про розвиток, а про власне збагачення.

Цікаво, що подібне розкрадання земель було в часи, коли секретарем Кіровоградської міської ради був рідний дядько нинішнього – Сергій Табалов, а Андрій був головою земельної комісії. Саме тоді було роздерибанено навіть Лісопаркову. Така подібність – співпадіння?