Корупція для «антикорупціонерів»: табалівські «борці за правду» також не проти подерибанити землю у Кропивницькому

Корупція для «антикорупціонерів»: табалівські «борці за правду» також не проти подерибанити землю у Кропивницькому

Останні кілька років на тлі постмайданівської хвилі патріотизму досить популярним стало  бути громадським активістом, антикорупціонером, борцем за правду, тощо. На жаль, серед тих, хто дійсно хоче змінити країну, досить багато псевдолюбителів, які за свою «гавкотню» сидять на зарплаті у посадовців та політиків, створюючи інфошум під виглядом боротьби за справедливість.

У Кропивницькому типовий приклад таких активістів – антикорупціонери Лаврусь та Гречуха, які, за свою активну участь у нібито протестних мітингах, отримують дивіденди від секретаря Табалова.

І якщо подібні до них псевдоактивісти працюють обережно, то Ларвусь і Гречуха не соромляться отримувати від Табалова подачки подяки так, щоб все місто знало.

Наприклад, на минулому сесійному засіданні на розгляд депутатів виносився проект рішення про виділення «антикорупціонерам» 0,07 та 0,05 га землі в оренду на 49 років під будівництво автомийки та кафе.

Дане питання пройшло профільну земельну комісію, головою якої є табалівський поплічник Шамардін. Незважаючи на застереження управління архітектури, що на даній земельній ділянці проходять комунікації і будуватись там неможна, питання про виділення землі Лаврусю і Гречусі було підтримано депутатами.

Варто зазначити, що землі для АТОвців, які заробили її ціною власного здоров’я, в місті не знаходять, але ж як не виділити «антикорупціонерам», вони ж з корупцією боряться!

Мешканці прилеглих будинків, звісно ж, проти. Але кого це цікавить?

Натомість, депутат округу став на захист інтересів своїх виборців, відстоюючи їх права в сесійній залі.

От і виходить, що одна шайка править в місті бал. Табалов зі своєю командою сидить на міському бюджеті, отримує тендери, відкати та хабарі, розкрадає землю кропивничан та комунальну власність. А якщо хтось буде проти – «борці за правду» Лаврусь і Гречуха завжди готові зчинити галас і відстояти свого господаря. Звичайно, не безкоштовно. За свою «гавкотню» вони неодмінно отримають секретарську подяку.

 

 

 

Давні соратники Табалов і Лаврусь