Табалов «кинув» державу на 260 мільйонів, а ви і далі голосуйте за «Наш край»!

Правоохоронці викрили масштабну схему, завдяки якій протягом 2018-2019 років родині Табалових вдалося незаконно отримати 260 мільйонів гривень податкового кредиту з ПДВ.

Про це на своїх сторінках у фейсбуці повідомляють Державна фіскальна служба України та Офіс Генеральної прокуратури.

Простіше кажучи, фірми з групи компаній «Формула смаку» закуповували продукцію у мешканців сіл і розраховувались готівкою. Далі нібито «закуповували» цю ж продукцію безготівково через власні фіктивні (неіснуючі) фірми, отримуючи від держави кошти ПДВ. За два роки сума, на яку Табалові «кинули» країну склала 260 000 000 гривень.

“В ході слідчих дій було допитано керівників зазначених фіктивних компаній, які підтвердили свою непричетність до їх створення та функціонування”, – зауважили в Державній фіскальній службі.

Після отримання їх пояснень фіскали отримали санкції на проведення обшуків, які було реалізовано в столиці та на Кіровоградщині. Під час здійснення відповідних слідчих дій було виявлено та вилучено майже 45 млн. грн, які призначалися для придбання сезонного врожаю зернових культур, а також 10 печаток “компаній-фіктарів” та бухгалтерську документацію, що підтверджує наявність оборуток.

Нагадаємо, вже багато років управління освіти Кропивницької міської ради закуповує за завищеними цінами у підприємств Табалова продукти харчування для дитсадків та шкіл міста. Мало того, що це перекуплені продукти у фермерів та селян (які у них же міська рада могла закупати в рази дешевше), так ще й саме на закупівлі цих продуктів Табалов організував схему, з допомогою якої обікрав державу на 250 мільйонів.

Варто зазначити, що нещодавно на презентації команди партії «Наш край» Андрій Табалов заявив, що повертається на «Формулу смаку» керувати бізнесом. Тепер зрозуміло, про який саме «бізнес» йшла мова.

 

Нічого дивного, адже вся команда «Нашого краю» наповнена шахраями та хабарниками.