Табалов отримав 60 мільйонів з бюджету Кропивницького від початку року

Табалов отримав 60 мільйонів гривень з бюджету Кропивницького від початку року

Поки малий бізнес Кропивницького намагається вижити в умовах пандемії, розгрібаючи наслідки карантину, секретар міської ради Табалов непогано так збагатився на бюджеті міста.

Мова традиційно йде про закупівлі міською радою продуктів харчування. І якщо раніше продукти за завищеними цінами виключно у фірм Табалова закупало переважно управління освіти міськради, щоб годувати неякісними, подекуди зіпсованими продуктами вихованців дитсадочків та школярів, то в час пандемії така гостра потреба «виникла» і у лікарень міста.

Отже, про все по порядку. Згідно бази даних Clarity Project публічних закупівель ProZorro, ТОВ «ОПТОРГ-К» створено лише 11 місяців тому і має статутний капітал всього 5000 грн. Та це не завадило отримати компанії стати переможцем у 82 закупівлях і отримати 60 мільйонів бюджетних грошей.

Вся справа в тому, що ТОВ «ОПТОРГ-К» має прямий зв’язок з секретарем міської ради Кропивницького Табаловим. Це підтверджує адреса фірми – вулиця Олега Паршутіна, будинок 13. За цією ж адресою зареєстровані фірми ТД «Формула смаку» та ТОВ «Мілктрейдплюс», де Табалов є бенефеціаром:

За цією ж адресою була зареєстрована скандальна фірма Табалова ТОВ «УКРПОДДОНСЕРВІС», яка в попередні роки отримувала мільйонні тендери з бюджету міста на поставку продуктів харчування школам і садкам. Коли про це активно почали говорити активісти та журналісти, Табалов вирішив ліквідувати ТОВ «УКРПОДДОНСЕРВІС», а замість неї створити ТОВ «ОПТОРГ-К».

Ну і вишенька на торті. У квітні, коли в умовах пандемії бізнес відправили на карантин (з якого, до речі, зможуть вийти не всі через катастрофічне падіння продажів та фінансову кризу), секретар Табалов отримав з бюджету  8 187 257 грн., з яких  1 375 891 – 15 квітня і 6 640 000 грн. – 07 квітня за УВАГА!!! вершкове масло для закладів освіти Кропивницького, які з березня на карантині.