Табалову, Шамардіну та Дризі запропонували «жерти землю», яку вони дерибанять

Табалову, Шамардіну та Дризі запропонували «жерти землю», яку вони дерибанять

У Кропивнцькому продовжується цинічне розкрадання землі. Дійові особи все ті ж – секретар Табалов та його команда.

Так, вчора депутати відкрили дев’ятнадцяту сесію міської ради Кропивницького, в порядку денному якої 110 питань, з яких 88 – земельні.

Якщо раніше про головних земельних крадіїв вголос ніхто не говорив, то зараз ім’я Табалова та Шамардіна, як головних земельних дерибанщиків, проголошують прямо з трибуни сесійної зали.

Так, на початку засідання виступив військовий Роман Малина, який прийшов відстояти право АТОвців на землю. За його словами з 2015 року демобілізовані бійці не можуть отримати землю.

«У міській раді нам говорять – землі немає, якщо ви знайдете десь – ми вам ці земельні ділянки надамо. Ми довго шукали, об’їздили весь приватний сектор, звіряли з кадастровою картою. Ми їх знаходили, а через пару місяців вияснялось, що вони вже надані комусь у власність», – розповів АТОвець з трибуни.

 

Це добре відома схема, коли люди приносять вільні земельні ділянки на земельну комісію, головою якої є Шамардін, заступником – хабарник Дрига, а через певний час виявляється, що вони вже чиїсь.

Про численні земельні оборудки нагадав також депутат Демченко. Зокрема, він розповів нагадав  про земельний дерибан за останні два роки і назвав Табалова, Шамардіна і Дригу особливо жадібними, тими, що ніяк не нажеруться.

«В мережах люди дуже часто висказуються, коли ж все таки у нас будуть враховуватись інтереси громади і коли ж вони нажеруться. Так от – це ознака жадібності, коли наші депутати, які сидять в залі, беруть і беруть і беруть собі земельні ділянки. От знову буде розглядатися питання про виділення земельної ділянки пану Дризі. У нього теща має заводи, у нього квартири, безліч земельних ділянок, і дочка на минулій сесії отримала земельну ділянку – ще мало. Так от, жадібність – ознака безкультур’я», – сказав Демченко.

З ціллю окультурення дерибанщиків, депутат вручив Табалову, Шамардіну та Дризі по збірці поезій кропивницької поетеси Олександри Гонтар «Жери землю».

Однак, мало віриться, що книга допоможе тим, у кого давно все людське відсутнє. Підтвердженням тому є чергові 88 земельних питань, винесених на сесію.