У Шамардіна забрали дилерство Ніссан

У Шамардіна забрали дилерство Ніссан

Японська автомобільна компанія Nissan Motor Co., Ltd забрала офіційне дилерство в Кропивницькому у компанії «Омега-моторс», засновником якої є депутат міської ради Олександр Шамардін.

Так, на початку квітня на сайті інформаційної групи «Автоконсалтинг» з’явилось оголошення про те, що Nissan шукає офіційного дилера в Кропивницькому та Кіровоградській області.

У Шамардіна забрали дилерство Ніссан

Як відомо, раніше дилерством Ніссан в області займалось ТОВ «Омега-моторс» під керівництвом Шамардіна.

У Шамардіна забрали дилерство Ніссан

Про це також йдеться на сайті команії.

Та, очевидно, що Олександр Шамардін не впорався з планами продажів і офіційне дилерство у нього забрали. Така інформація підтверджується і на офіційному сайті Nissan, адже на мапі дилерів Кіровоградська область відсутня.

У Шамардіна забрали дилерство Ніссан

Варто зазначити, нещодавно місцеві сайти поширили інформацію про те, що секретар міськради Андрій Табалов шукає голоси для зняття нинішнього заступника міського голови та призначення  на його місце Шамардіна. Очевидно, ставши заступником мера, Олександр Шамардін хотів таким чином вирішити свої фінансові проблеми та реабілітуватись за повний провал в автопродажах і відібране дилерство Nissan. Адже це єдиний бізнес, яким він управляв в родині. Іншими ж родинними компаніями, на відміну від невдахи Олександра Шамардіна, успішно управляє його дружина Катерина разом зі своїм батьком.

Нагадаємо, в коментарях до матеріалу про те, що Катерина Шамардіна не задекларувала новий Лексус, її батько написав, що дане авто, на якому вона їздить, було придбано для фірми. Виходить, що Олександр Шамардін неспроможний забезпечити власну дружину автомобілем, замість нього це досі робить її батько.

Шамардін