«Ви дармоїд у міській раді» – депутат звинуватив Табалова у неспроможності виконувати обов’язки секретаря

Депутат Кропивницької міськради Михайло Демченко заявив з трибуни про те, що Андрій Табалов не виконує прямі обов’язки секретаря, натомість лобіює свої власні інтереси через ручних підконтрольних йому депутатів.

Сварка зчинилась через проголосований запит табалівського депутата Олега Краснокутського, в якому йдеться про встановлення лавок,ремонтів прибудинкових територій, тощо. Так як програмою ЖКГ передбачено виділення коштів переважно на округи підконтрольних секретарю депутатів, має місце ніщо інше, як непрямий підкуп виборців та ще й за кошти міського бюджету.

Депутат Демченко звернувся з трибуни до Табалова зі звинуваченням, що депутатські запити, проголосовані ще декілька років тому не виконуються, що є прямим обов’язком секретаря. Натомість протягуються та лобіюються особисті шкурні питання Табалова.

«Пан Табалов, ви отут просто просиджуєте штани. Ви як секретар міської ради мали б перш за все піклуватися про те, щоб депутатські запити, які були у цьому залі проголошені, мали б виконуватись. Шо ви нам тут пальцями показуєте, і мімікою своєю? Ви на цьому місці просто просиджуєте штани. А я згадаю вам мій депутатський запит про тротуари, який був проголосований ще у 2017 році. Ви як секретар, що ви зробили, щоб цей депутатський запит був виконаний? Що ви на це скажете? А я ще десяток таких випадків можу назвати… Так от сидіть там крячкою і не починайте нас вчити. Ви дармоїд тут у міській раді, і ви саме сприяєте, щоб тут не виконувались законні рішення цієї ради», – заявив Демченко.

Варто зазначити, що сам секретар Табалов навіть не заперечував проти твердження про власну неспроможність.