Місцеві вибори: Табалов у прольоті

Місцеві вибори: Табалов у прольоті

Відбулися треті за цей рік вибори в Україні. Цього разу обирали народних депутатів. Прогнозовано, «зелені» взяли більшість мандатів. Однак ці вибори стали показовими для партій, що обиратимуться до місцевих рад вже цієї осені.

Цікава ситуація склалась серед партій, які зараз представлені у Кропивницькій міській раді. Із нинішніх мають шанс потрапити в нову «Батьківщина», «Європейська солідарність» та платформа «За життя», – і то в значно меншому складі, ніж зараз.

А от де буде нинішній секретар Андрій Табалов та підконтрольні йому депутати, а також його подільник Шамардін – питання. В жодну з трьох вищеперерахованих партій їм дорога давно закрита. «Наш край» та «Рідне місто» – вже мертві проекти. В «Слугу народу» їх не візьмуть через те, що вони скуповували голоси на підконтрольних округах для головного конкурента «слуги» Горбунова.

Читайте також Кінець близько: політичне життя Табалова добігає до фінішу

Ходять слухи, що Табалов робить спроби затесатися у Смешківську «Силу і честь», яка показала досить непоганий результат у Кропивницькому. Однак, яким буде його рейтинг через два місяці передбачити складно.

Зрозуміло, щоб залізти у міську раду та бути ближчим до міського бюджету, секретар буде возити мішки з грошима будь кому, аби тільки його взяли до лав більш-менш прохідної партії. Перефарбовуватись і тушкуватись для Табалова норма життя, щоб тільки отримувати відкати, тендери та хабарі та мати змогу красти бюджетні гроші для задоволення власних потреб.

Читайте також “Золота” посада секретаря принесла Табалову 34 мільйони з міського бюджету за півтора роки

А поки не оголосили про дострокові місцеві вибори, секретар вже вдвадцяте цього року поїхав у відпустку. Цього разу він у Facebook  сповіщає про відвідини лакшері-ресторану в Ніцці.

От цікаво, якби будь хто, працюючи, кожного місяця на тиждень-два літав у відпустку, що б йому сказав роботодавець? А у Табалова роботодавець – кропивничани, вони все стерплять.