Піар на людській біді: майстер-клас цинізму від Табалова

Піар на людській біді: майстер-клас цинізму від Табалова

Днями кропивницький інтернет облетіла «блага вість». Секретар міської ради Андрій Табалов, піклуючись про людей похилого віку, розносив бабусям пакети з гречкою та олією.

На фоні страшної загрози, яка вже стрімкими темпами поширюється Україною, соціально відповідальні бізнесмени та свідомі політики роблять все можливе для того, щоб хоч якось допомогти, закуповують обладнання для лікарень та всіляко допомагають медичним працівникам, забезпечуючи масками, костюмами, засобами захисту, перевезеннями. Так сталося, що в зоні ризику смерті від коронавірусу знаходяться люди, що мають слабкий імунітет, супутні хвороби, найчастіше – бабусі та дідусі. Саме ці люди є улюбленим електоратом секретаря Андрія Табалова. Саме пенсіонерів Табалов обдаровує пакетами з гречкою, олією та згущеною у міжвиборчий період, а перед виборами «радує» гривневими купюрами за галочку навпроти потрібного прізвища. Основою так званої сітки, за допомогою якої Табалов багато років «робить» вибори є якраз пенсіонери.

Користуючись загальною панікою і страхом смерті, вдаючи з себе турботливого чиновника, Табалов вирішив нагадати про себе, кинувши людям, як кістку, продуктові пакети з демонстрацією свого прізвища. Миттєво ці фото з дешевим піарним текстом розтиражували кишенькові табалівські сайти та, що найбридкіше – офіційний сайт міської ради.

І хоч бабусь можна обманути псевдотурботою, тільки не думаючих людей. Користувачі Фейсбуку одразу дали оцінку цинічному табалівському піару, який скористався людською бідою та страхом смерті.

А тим часом у Фейсбуці користувачі показують справжню «турботу» Табалова  про людей.

«В той час,коли нормальні мільйонери віддають готелі під лікарні та гроші на боротьбу з пандеміею,власник Формули Смаку андрій табалов не може забезпечити своіх продавчинь самим необхідним:маски,рукавички,термінали для безконтактного розрахунку!Тим самим наражаючи на небезбеку покупців!Відповідь менеджера вбивае:а навіщо ім маски,в масках ходять хворі!», – написав черкащанин Віктор Поляк.