Табалов і місцеві вибори: програти не можна перемогти

Табалов і місцеві вибори: програти не можна перемогти

У жовтні цього року Україна переобиратиме мерів та депутатів місцевих рад. За останніми даними вибори не переноситимуть і в партіях вже почалась активна робота до їх підготовки.

Після минулих виборів електоральні настрої людей кардинально змінилися і ті, хто все життя використовував владу як власну годівницю, цього разу мають всі шанси пролетіти.

Цікава ситуація склалася з нинішнім секретарем Табаловим та його оточенням. Зрозуміло, що «Наш край» та «Рідне місто» не мають жодних шансів потрапити до міської ради Кропивницького у випадку, якщо вибори таки проходитимуть за новим виборчим кодексом.

За останніми дослідженнями до міської ради пройдуть чотири політсили: «Слуга народу», Опозиційна платформа «За життя», «Батьківщина» та «Європейська Солідарність». В жодну з цих партій ні Табалова, ні його оточення не візьмуть. Взагалі з Табаловим ніхто з нинішніх місцевих бізнесменів та політиків не хоче мати спільних справ – нинішнього секретаря мало хто поважає в серйозних колах. З бізнесу він, будучи секретарем,  вимагав відкати за підряди та хабарі за виділення землі чи вирішення інших питань. А політичних союзників часто «кидав», порушуючи домовленості. Та й міський бюджет вже втомився годувати родину Табалових, яка роками отримує тендери на постачання продуктів харчування у садки та школи міста за завищеними цінами.

Тому перед секретарем постала серйозна проблема – як просунути в міськраду своїх Дриг, Шамардіних та інших хабарників і дерибанщиків, та ще й пролізти самому, якщо в жодній з прохідних партій його бачити не хочуть.

 

Підготовка до виборів тільки починається. І поки ми будемо спостерігати за потугами Табалова і компанії пролізти в якусь прохідну партію, пригадаємо, як всі ці роки секретар збагачувався на міському бюджеті Кропивницького, як приватизовував майно гомади, як разом з Шамардіним роздерибанив останню вільну в місті землю, як прямо в кабінетах брали його людей за хабарах, як його наближені кидали банки на мільйони гривень, і т.д. Про все це – у наступних публікаціях. Люди мають знати і пам’ятати, хто справжній злодій в місті, за кого ні в якому разі не можна голосувати та кому не можна продавати власний голос за пакет з харчами чи 500 гривень, бо ж і те вкрадене у кожного з нас.