Тушка, шахрай, ігроман, амфітамінник – партія «Наш Край» презентувала свою команду у Кропивницькому

Тушка, шахрай, ігроман, амфітамінник – партія «Наш Край» презентувала свою команду у Кропивницькому

12 вересня у Кропивницькому партія «Наш край» презентувала свою команду «господарників та професіоналів», що збираються балотуватися у депутати міської ради.

Загалом, для місцевих жителів ці люди не нові. Попередні 5 років під головуванням секретаря Андрія Табалова ця команда «професіоналів» дерибанила землю і бюджет міста та грабувала кропивничан. Цим же складом «господарники» зібрались у новий склад ради, щоб продовжувати свої темні справи.

Отже, у команді «професіоналів» нашого краю:

  • Лідер кропивницького «Нашого краю» тушка Андрій Табалов. Потрапити до будинку з колонами йому конче потрібно, адже там міський бюджет, тендери, земля, хабарі та відкати. Вже багато років саме завдяки присутності у міськраді, бюджет міста слугує для Табалових годівницею. Неодноразово активісти били на сполох, що управління освіти міської ради закуповує у Табалова неякісні продукти харчування для дітей за завищеними цінами. Щоб отримувати відкати, на ключові посади Табалов ставив своїх людей, яких правоохоронці брали на хабарах. А журналісти-розслідувачі зняли сюжет про те, як Табалов очолив корупцію у міській раді Кропивницького.

  • Голова кропивницької міської організації «Нашого краю»земельний дери банщик та шахрай Вадим Дрига. Шахрайство Дриги виявили журналісти-розслідувачі сайту «СтопКор». Соратник Табалова «кинув» банки на 10 мільйонів доларів, а щоб ухилитись від відповідальності, вирішив пролікуватись у психлікарні. Однак цей трюк не пройшов, і в серпні минулого року зам генпрокурора особисто вручив Дризі підозру про вчинення злочину. І, як зазначив Дрига на презентації команди «господарників», він впевнений в черговій перемозі на виборах.

  • Депутат декількох скликань міської ради Олег Краснокуцький, ігроман та «рупор» Табалова на сесійних засіданнях. Під час гострих питань секретар дає Краснокуцькому команду «голос» і той вмикає свій бредогенератор, переговорити який неможливо. У лютому минулого року щоб отримати контроль над грошима міста, Табалов зробив Краснокуцького головою бюджетної комісії.
  • Крім цих персонажів у команді Табалова вічний начальник управління капітального будівництва (читай – відкатів) Віктор Ксеніч (якого Райкович нарешті викинув з прикормленої посади), водій секретаря Сергійчук та інші хапуги.

Та чи не найкумеднішою звісткою стало висування комсомольця-амфітамінника Андрія Максюти кандидатом на посаду міського голови Кропивницького. Зрозуміло, що партія повинна була когось висунути, і логічно, що це мав бути лідер міської організації Табалов. Та вічний лузер, напевно, вирішив не ганьбитись, знаючи точно, що знову вкотре програє. Тому й відправив позоритись  невдаху Максюту, який, до слова, минулого разу зайняв четверте з кінця місце і став 11-тим серед  14-ти кандидатів на пост мера, набравши якихось півтисячі голосів.