Табалов вважає себе міською владою, вочевидь забувши, що в місті ще є мер

Табалов вважає себе міською владою, вочевидь забувши, що в місті ще є мер

Секретар міської ради Кропинвицького Андрій Табалов вважає, що він уособлює владу в місті.

Саме такий висновок можна зробити з публікацій, що поширюються протабалівськими ботами у Фейсбуці.

Андрій Табалов і його боти

В публікації йде мова про сайт “Наш край”, де публікуються матеріали, що викривають діяльність нинішнього секретаря міськради Табалова та його оточення, зокрема – про хабарі, відкати, тендери з бюджету Кропивницького, за рахунок чого “харчується” клан Табалових та їх люди.

Навіть на скріншоті, який поширюється секретарськими ботами видно, що всі публікації стосуються лише Табалова та його людей (Шамардін, Максюта і т.п.).  У самому коментарі зазначено, що сайт нібито поливає брудом міську владу міста Кропивницького.

Та, очевидно, марнославство Табалова настільки здавило йому мізки, що він забув один “маленький” нюанс: влада в місті – це міський голова Андрій Райкович, його заступники, виконавчий комітет. А от посада секретаря якраз залежить від депутатського голосування та бажання міського голови, який, зважаючи на зневагу Табалова, при бажанні, може легко сформувати нову більшість і вказати зарозумілому тимчасовому посадовцю на його місце, викинувши із секретарського крісла.

 

PS: Окрема подяка за додатковий піар нашого сайту. Саме завдяки цим публікаціям про нього дізналось ще більше людей, а це означає, що все більше нових читачів будуть знати про схеми та крадіжки з бюджету Кропивницького Табаловим та його оточенням.