Вічний лузер Шамардін так і не став замом Райковича

Вічний лузер Шамардін так і не став замом Райковича

Вчора на сесії міської ради депутати таки звільнили заступника міського голови Олександра Грабенка. За його звільнення проголосували 24 депутати. Епопея, що тяглася з весни цього року, закінчилась.

Прибрати Грабенка мріяв Табалов, адже, коли він став секретарем, відразу порозставляв на посади «своїх» людей, щоб мати доступ до бюджету міста, отримувати тендери та відкати з закупівель та робіт, які фінансуються з бюджету Кропивницького. Однак ніяк не складалося у нього з ключовою посадою – а саме, пропихнути у заступники міського голови «свою» людину. Особливо хотілось Табалову мати свого земельного зама. Так як земля завжди була дуже цінним товаром. Зробивши головою земельної комісії Шамардіна, Табалов розраховував отримати контроль над цією сферою у Кропивницькому. От тільки Шаман не виправдав його сподівань – він не зовсім розбирається у цих питаннях і в порівнянні з досвідченим Грабенком повний нуль. Тому, всі гроші за вирішення питань йшли не Табалову, а Грабенку.

Шамардін же спав і бачив себе у кріслі зама Райковича. Таким чином він хотів позбутися давнього комплексу неповноцінності, коли у лихі дев’яності був шісткою, а після одруження на Катерині став існувати за рахунок тестя, успішного бізнесмена Олексія Олійника. Шаман думав, що нарешті всім доведе, що він чогось вартий.

Шамардін

Та не так сталося, як гадалося. Недалекоглядний Табалов зробив ставку на лузера Шамардіна, якого ніхто з авторитетних не сприймає і не поважає.

І коли Табалов вслух озвучив кандидатуру Шамана на земельного зама, всі, хто мають вплив на вирішення даного питання (Кузьменко, Райкович, Волканов) весело пореготали.

Бо де таке видано, щоб нешанованого лузера допустили до серйозної посади?

Ну а всі повноваження Грабенка передали Мосіну. Останній же, на відміну від попереднього, за 500 доларів питання не вирішує (тобто, про хабарництво й мови немає), а тому власні шкурники та протягування питань за гроші у Шамардіна, як голови комісії, більше не вийде.

Виходить, вже вкотре опустили лузера, нешанованого серед авторитетних людей Олександра Шамардіна – вічного дармоїда, альфонса і невдаху.