Як фанера над Парижем – невдаха Шамардін знову пролетів з посадою зама Райковича

Як фанера над Парижем - невдаха Шамардін знову пролетів з посадою зама Райковича

У понеділок під час апаратної наради Андрій Райкович заявив про звільнення заступника із земельних питань Олександра Грабенка. Це не перший раз, коли в кулуарах міської ради заговорили про його звільнення. Навесні цього року Шамардін з Табаловим активно шукали голоси для звільнення Грабенка.

У солодких снах Шаман давно бачить себе заступником міського голови з земельних питань. Проблема суто психологічна – Шамардіна ніхто не сприймає серйозно, всі авторитетні в місті люди знають його минуле, наприклад, історію про вкрадені кросівки, у яких його на наступний день і «прийняли», а також про надірване вухо. Всі, хто його знають, називають його не інакше як Шаман (навіть у телефонній книзі Табалова він так підписаний). І якби не тесть, Шамардін так би й залишився ніким. У всій час, як кажуть, вдало вийшов заміж.

Депутату неприємно розмовляти з Шамардіним

Депутату неприємно розмовляти з Шамардіним

Щоб нарешті самоствердитися і помститися за давні образи, Шамардін мріяв посісти крісло зама. Та не так сталося, як гадалося. Чудову партію розіграв Вадим Волканов. За голоси опоблоківців, які він пообіцяв надати під час голосування за звільнення Грабенка, Райкович поставив в.о. заступника з питань ЖКГ якраз людину Волканова – Віктора Кухаренка.

Таким чином, Волканов отримав аж двох заступників – Дзюбу та Кухаренка, а Табалов жодного. І все тому, що Шамардіна не сприймає аудиторія будинку з колонами і допустити його в крісло зама було б найбільшим позором і міського голови, і губернатора, і того ж таки Волканова.

Ну а що ж залишається вкотре приниженому Шамардіну? Звісно ж, кидатися багном.

Так, у Фейсбуці від бота він розмістив довжелезний опус про Грабенка, жалюгідно намагаючись видати автора тексту за «Батьківщинівця», чим тільки підтвердив власну зацікавленість. Текст настільки нудний і довгий, що дочитати його зміг тільки той, хто писав і той, про кого він написаний.

Та як би не тужився Шаман, він знову пролетів як фанера над Парижем. І не бачити йому посади заступника міського голови, як власного відірваного вуха.