Як павуки в банці: за власну ненажерливість Табалов та його команда можуть заплатити високу ціну

Як павуки в банці: за власну ненажерливість Табалов та його команда можуть заплатити високу ціну

Цікаві події відбуваються в політичному житті Кропивницького. І вже чітко зрозуміло, що вони призведуть до кардинальних змін, наслідком яких буде перерозподіл сфер впливу в місті. Причина до болю банальна – жадібність та ненаситність, і в результаті – тупість поки ще секретаря міськради Андрія Табалова.

Та про все по порядку.

Минулого тижня Фейсбук вибухнув скандалом про те, що зелену зону біля аеропорту віддають під забудову автозаправною станцією.

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці написав секретар земельної комісії Сергій Капітонов, де зазначив прізвища депутатів, що підтримали даний проект. Серед них – голова комісії Шамардін та депутат від Опоблоку Анатолій Ларін. Всім відомо, що Шамардін є людиною Табалова, а Ларін входить до фракції Опоблоку, завдяки якій на даний момент секретар має поки що більшість у міськраді Кропивницького.

Публікація Капітонова мала неабиякий резонанс – про це свідчить нехарактерна для Кропивницького кількість перепублікацій посту.

У п’ятницю 22 червня на засіданні земельної комісії даний конфлікт вийшов за межі фейсбучного обговорення та вилився у відкриту сварку між Капітоновим та Шамардіним.

У неділю 24 червня депутат від Опоблоку Анатолій Ларін опублікував на своїй сторінці у Фейсбуці пост про те, що його побили відомі йому особи через депутатську діяльність та погрожували фізичною розправою у випадку, якщо той на сесії голосуватиме за певне земельне питання. Згодом стало відомо, що це те саме скандальне питання щодо побудови автозаправки на місці скверу біля аеропорту.

Пізніше стало відомо, що з головою земельної комісії Шамардіним жорстко “поспілкувались” ті ж самі особи, після чого він, перелякавшись, втік з міста разом з родиною.

Та апогеєм ситуації, що склалась, стала прес-конференція Олексія Пашковського, близького до Олександра Кузьміна, що  відомий в місті як людина Табалова, та постійно перебуває в оточенні наближеної особи секретаря міськради Андрія Табалова, водія Toyota Land Cruiser 200 ВА1330

На прес-конференції Пашковський заявив, що, нібито, відстоював права простого народу на зелену зону, говорив з Ларіним і Шамардіним і буде на своєму стояти до кінця:

«В п’ятницю я дізнався, що біля нашого будинку, де гуляють наші діти збираються побудувати заправку, в суботу я побачив відео із засідання земельної комісії, поспілкувався з юристом і він мені пояснив, що на цій території знаходиться зона відпочинку. За кілька годин після цього я зідзвонився з головою земельної комісії, Шаманом Олександром Сергійовичем. Чи, там, швондером. Попросив те саме, для чого це робити», – сказав Пашковський.

З огляду на вищесказане виникає логічне запитання: як же могло так скластися, що “тітушка” Табалова (який жодного кроку не робить без вказівки господаря) погрожував фізичною розправою іншій людині Табалова – Шамардіну та навіть побив депутата від Опоблоку Ларіна, що забезпечує на даний час більшість секретарю в міськраді?

Щоб зрозуміти всю недолугість дій секретаря міськради Кропивницького, треба зазирнути всередину його оточення.

Так, ставши головою земельної комісії, невдаха Шамардін, який все життя жив за рахунок тестя та дружини Катерини подумав, що нарешті зможе реабілітуватися перед рідними за свою неспроможність, протягуючи земельні питання та отримуючи за це непомірні суми в умовних одиницях. Навіть мріяв стати заступником міського голови. От тільки жадібність зіграла з ним злий жарт. Протягуючи питання по заправці, Шамардін вирішив не ділитися з Табаловим ні інформацією, ні грошима. До слова, дане питання лобіював депутат облради від Опоблоку Вадим Волканов. Також до даної земельної ділянки має відношення депутат обласної ради Денис Руденко, наближений до відомого та впливового бізнесмена Тарасова.

Ослухатись Волканова Шаман не посмів через власну слабкодухість, жалюгідність та справи минулих років. Так, питання було підтримано на комісії більшістю голосів.

Тим часом, в оточенні Табалова давно назрівав бунт проти Швондера (як вони його називають) через те, що Шамардін відмовлявся ділитися з оточенням, а хабарі за земельні схеми йшли в одні його руки.

Сам же Табалов, дізнавшись, що питання з АЗС вирішується повз нього, просто озвірів. Марнославство та жадібність настільки затьмарили йому розум, що він вирішив показати всім «хто в домі господар». Методи – традиційні для Табалова – залякування та побої.

Таким чином, у неділю людина Табалова – «тітушка»  Пашковський приїхав до офісу Ларіна, став йому погрожувати фізичною розправою та вдарив декілька разів.

Так як Шамардін все ще залишається в оточенні Табалова, з ним в жорсткій формі провели «роз’яснювальну» роботу, вказавши Шамардіну на його місце.

Табалов не сподівався, що Ларін миттєво видасть інформацію про побиття на загал, опублікувавши її у Фейсбуці. Єдине, що йому залишалось у такому випадку – це відправити свого «тітушку» на прес-конференцію виправдовуватись.

От тільки чи пробачать секретарю таку поведінку керівник Опоблоку Волканов та депутат облради Руденко? Адже п’ять депутатів ОБ у міській раді, що дали голоси, аби Табалов сів у секретарське крісло, можуть спрацювати у зворотньому напрямку.

Що ж, час покаже. І дуже скоро.